Čo je Oranžová obálka?

Oranžová obálka je interaktívny nástroj na správu majetku a finančných produktov.

Ako na dobrý dôchodok? Prekonávajú moje investície benchmark? Ako sa zmení splátka úveru pri rastúcej úrokovej sadzbe? Interaktívne nástroje umožňujú vyskúšať si zmenu nastavenia parametrov sporenia či vložiť mimoriadnu splátku úveru.

Budovanie bohatstva je systematický proces. Na začiatok stačia tri kroky: 1. registrácia, 2. vyplnenie profilu a 3. napojenie produktov. Majte svoje osobné financie pod kontrolou.

Analyzuj a porovnávaj

Oranžová obálka umožňuje vybudovať kvalitné portfólio.

Výber vhodnej investície je komplikovaný proces. Vyskúšajte filter a nájdite pre seba ten najvýkonnejší fond s dobrým ratingom a nízkou volatilitou. Porovnávajte výkonnosť dôchodkových fondov s podielovým fondom, alebo ETF.

Vytvorte si zoznam obľúbených investícií a trh Vám už neujde.

Manažované portfóliá, podielové fondy a stratégie.

Základ

Bezplatne
  • Pripojenie I., II., III., IV. piliera a projekcie dôchodkov
  • Dôchodkový, investičný a úverový semafor
  • Vytvorenie vlastného portfólia
  • Sledovanie parametrov úveru
  • Analyzuj a porovnávaj

Premium

Pripravujeme
  • Investičné a sporivé stratégie
  • Backtestovací nástroj na stratégie
  • Projekcie investícií a Vášho portfólia
  • Rodinné účty (zdieľanie produktov)
  • Dôchodkové a úverové kalkulačky

Služby

Oranžová obálka je zhmotnením výsledkov dlhoročného výskumu. Výskum, vývoj nových funkcionalít a prevádzka portálu nás niečo stojí. Veríme, že keď sa začneme uchádzať o Vašu podporu, podporíte nás. Pozrite si demo účet a bezplatne preskúmajte všetky funkcionality, ktoré Oranžová obálka ponúka.

Riešenia zamestnaneckých benefitov na mieru aj pre zamestnávateľov

Portál pre riadenie zamestnaneckých benefitov, ktorý pomáha cieliť benefity a poskytuje prehľad o nákladovosti, výnosovosti a využiteľnosti benefitov

Návrh a implementácia dôchodkovej schémy európskeho štandardu (PEPP) ako program pravidelného investovania príspevkov zamestnávateľa a zamestnanca do nízkonákladových a likvidných finančných nástrojov obchodovaných na svetových burzách

Analýza výkonnosti firmy, analýza sektorov a konkurencie

Kontakt

Tím oranžovej obálky

Srdcom celej platformy je robustný ekonometrický mikrosimulačný model, na vývoji ktorého pracuje výskumný tím niekoľko rokov. Za platformou Oranžovej obálky tak stojí množstvo mladých a skúsených výskumníkov z oblasti dôchodkovej politiky, finančnej matematiky a ekonomiky. Pracujeme s najmodernejšími technológiami a overujeme riešenia, ktoré ešte len prídu na trh. Platformu prevádzkujeme na Amazon Web Services, čím dodržiavame najvyššie štandardy dostupnosti, funkčnosti a bezpečnosti.