Osobné financie

Osobné financie pod jednou strechou.

Budovanie bohatstva je systematický proces. Oranžová obálka neustále stráži Vaše úspory, investície, úvery a umožňuje riadiť Vašu finančnú budúcnosť.

Zistite akou farbou svieti Váš dôchodkový, investičný a úverový semafor. Vyskúšajte si zmeniť nastavenia parametrov sporenia či vložiť mimoriadnu splátku úveru. Majte svoje osobné financie pod kontrolou s Oranžovou obálkou.

Otestujte svoju toleranciu k riziku a zistite, ktoré produkty sú pre vás vhodné a primerané.

Analyzuj a porovnávaj

Oranžová obálka umožňuje vybudovať kvalitné portfólio.

Výber vhodnej investície je komplikovaný proces. Vyskúšajte filter a nájdite pre seba ten najvýkonnejší fond s dobrým ratingom a nízkou volatilitou. Porovnávajte výkonnosť dôchodkových fondov s podielovým fondom, alebo ETF.

Vytvorte si zoznam obľúbených investícií a trh Vám už neujde.

Manažované portfóliá, podielové fondy a stratégie.

Portál pre zamestnávateľa a jeho benefity

Dobrý zamestnávateľ platí príspevky. Výborný zamestnávateľ chce svojim zamestnancom zabezpečiť slušný dôchodok.

Ukážte Vášmu zamestnancovi, aký dôchodok mu zabezpečíte, a nielen to, koľko mu mesačne prispejete. Oranžová obálka ponúka zamestnávateľom individualizované prehľady o zamestnaneckých benefitoch, štatistiky účasti v benefitných programoch, výkonnosť a nákladovosť, porovnanie s benchmarkom podľa Vašich potrieb, nastavenie ukazovateľov (KPI) pre tvorbu reportov, návrh a implementácia vlastnej dôchodkovej schémy, zavedenie celoeurópskeho dôchodkového produktu, prepojenie s Vašimi manažérskymi informačnými systémami.

Užívateľ

0
  • Pripojenie I., II., III., IV. piliera a projekcie dôchodkov
  • Dôchodkový, investičný a úverový semafor
  • Vytvorenie vlastného portfólia
  • Sledovanie parametrov úveru
  • Analyzuj a porovnávaj

Podporovateľ

  • Kalkulačka zmeny fondu a dobrovoľných príspevkov v II. a III. pilieri, cieľ sporenia
  • Rodinné účty (zdieľanie produktov)
  • Projekcie investícií a Vášho portfólia
  • Pridávanie fondov medzi „Obľúbené“
  • Kalkulačka návratnosti mimoriadnej splátky úveru a zmeny parametrov úveru

Budeme sa uchádzať o Vašu podporu

Oranžová obálka je zhmotnením výsledkov dlhoročného výskumu. Výskum, vývoj nových funkcionalít a prevádzka portálu nás niečo stojí. Veríme, že keď sa začneme uchádzať o Vašu podporu, podporíte nás. Pozrite si demo účet a bezplatne preskúmajte všetky funkcionality, ktoré Oranžová obálka ponúka.

Tím oranžovej obálky

Srdcom celej platformy je robustný mikrosimulačný model, na vývoji ktorého pracuje výskumný tím niekoľko rokov. Za platformou Oranžovej obálky tak stojí množstvo mladých a skúsených výskumníkov z oblasti dôchodkovej politiky, finančnej matematiky a ekonomiky. Pracujeme s najmodernejšími technológiami a overujeme riešenia, ktoré ešte len prídu na trh. Platformu prevádzkujeme na Amazon Web Services, čím dodržiavame najvyššie štandardy dostupnosti, funkčnosti a bezpečnosti. Miliardy simulácií však vyžadujú „výkonnejšie železo“.